Anna Kucharska.

Cześć!

Nazywam się Anna Kucharska i jestem ekspertem na rynku nieruchomości. 

Swoją przygodę z nieruchomościami zaczynałam jako zwykły pośrednik, na stanowisku młodszy specjalista ds. obrotu nieruchomościami.

To co odróżniało mnie wśród kolegów, to nieustający głód wiedzy, praca znacznie ponad wyznaczone normy oraz chęć stania się najlepszym sprzedawcą nieruchomości w Polsce, w jak najkrótszym czasie.

Dlatego też, już w pierwszym roku mojej pracy, stałam się najlepszym agentem w Polsce w firmie zatrudniającej niemal 300 osób w 35 oddziałach.

Sukces powtórzyłam przez kolejne 4 lata, aż przyszedł czas na tworzenie własnej marki.

Od 8 lat tworzę firmę Bergsen Nieruchomości, w której to oprócz tego, że jestem agentem i sprzedaję nieruchomości, zajmuję się również marketingiem, piszę i prowadzę kursy, w których edukuję m.in. jak skutecznie sprzedawać nieruchomości, jak pozyskiwać złotych klientów, a także jak budować trwałe relacje z nimi.

Moje portfolio zawiera około 10 tysięcy zadowolonych klientów i sprzedaż nieruchomości o łącznej wartości 100 milionów złotych. 

15
lat doświadczenia
1500
zrealizowanych transakcji
100 mln
PLN wartości sprzedanych nieruchomości
10 tys.
spotkanych na zawodowej drodze osób
Filozofię swojej pracy opieram na zaufaniu, zaangażowaniu i satysfakcji dla wszystkich stron transakcji.

Opracowałam autorską metodę pracy i relacji z klientem „10 Przykazań Skutecznego Agenta”, którą stworzyłam na podstawie swoich wieloletnich doświadczeń.

Jeśli posiadasz nieruchomości i chcesz zbudować trwałe relacje biznesowe i doceniasz współpracę z doświadczonymi Agentami odezwij się do mnie.

Pomagam także tym, którzy chcą stać się skutecznym Agentem Nieruchomości, bądź już wykonują ten zawód, a chcą zwiększyć swoje kompetencje, aby osiągnąć wymarzoną wolność finansową.

Jeśli chcesz stać się agentem z portfolio milionowych transakcji – zapraszam do współpracy.
Anna Kucharska.
Kontakt:
Adres:
Piłsudskiego 25, 31-110 Kraków
Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności.
Media społecznościowe:
Capyright 2022 All right reserved by Anna Kucharska
menu